Учитавање...

ПРЕТРАЖИ :
(одабиром опција)


по сали
по дану
по датуму
за период
     од до
 -  X

по недељи у блоку
X
по часу
по типу наставе
по програму / блоку
по предмету / састанку


прикажи:

 

 

 

 



Покажи/сакриј опције   АКАДЕМСКИ КАЛЕНДАР
  (опције)


 



13.11.
2017
понедељак

АМФИТЕАТАР
08:00 - 10:00Основи физичке хемије II модулски тест
 
10:15 - 10:40Хирургија 1 тест задржаног знања
 
10:45 - 11:10Педијатрија тест задржаног знања
 
12:45 - 13:45Анатомија 1 II модулски тест
 
14:00 - 20:00Физиологија предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
09:00 - 10:00Фармацеутска микробиологија I модулски тест
 
10:15 - 10:40Хирургија 1 тест задржаног знања
 
10:45 - 11:10Педијатрија тест задржаног знања
 
11:30 - 13:00Биохемија испит
 
14:00 - 19:15Патолошка физиологија предавања
 
20:00 - 21:00Стручни састанак (Тест за разменски конкурс (ИФМСА)) састанак
 

МАЛА САЛА
09:00 - 10:00Фармацеутска микробиологија I модулски тест
 
11:30 - 13:30Психијатрија поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 
14:00 - 16:20Увод у фармацеутску праксу предавање и семинар
 
16:30 - 18:00Фармацеутска микробиологија предавања
 
18:15 - 19:45Основи биохемије човека предавања
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 09:30Физикална медицина и рехабилитација предавања
 
09:35 - 10:35Медицина рада испит
 
10:40 - 12:55Клиничка физикална терапија II предавања
 
13:00 - 14:00Физиологија II модулски тест
 
16:30 - 18:00Оториноларингологија испит
 
18:05 - 20:00Лабораторијске вежбе из фармакологије и фармације испит
 
20:05 - 21:30Стручни састанак (ИФМСА - Тест из енглеског језика - размена студената) тест
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
15:05 - 17:55Хирургија 1
(по старом програму)
усмени испит
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
09:00 - 11:00Вештина фармацеутске комуникације испит
 
12:00 - 13:45Увод у фармацеутску технологију испит
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
15:35 - 20:05Фармацеутска технологија 1 вежбе
 

ПЛАВА САЛА
09:00 - 11:15Микробиологија и имунологијa предавања
 
12:00 - 14:00Дерматовенерологија испит
 
15:00 - 20:00Имунологија, инфекција и инфламација предавања
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 13:30Хирургија
(по старом програму)
испит
 
14:00 - 19:15Анатомија предавања
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
09:00 - 11:00Хирургија 1
(по старом програму)
усмени испит
 
13:15 - 16:45Медицинска хемија и дизајн лекова 2 вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 10:00Основи физичке хемије II модулски тест
 
12:45 - 13:45Анатомија 1 II модулски тест
 
14:00 - 15:30Фармацеутска технологија 1 предавања
 
15:35 - 16:20Клиничка фармакокинетика предавања
 
17:00 - 20:00Општа и неорганска хемија предавање и семинар
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
16:00 - 19:45Примарна здравствена заштита вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
09:00 - 13:00СП - Епидемиологија предавања
 
13:15 - 15:50Медицинска хемија и дизајн лекова 2 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
13:15 - 15:50Медицинска хемија и дизајн лекова 2 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
11:45 - 13:15Микробиологија и имунологијa вежбе
 
16:25 - 20:15Клиничка фармакокинетика вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
15:00 - 19:00СП - Клиничка фармакологија предавања
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
11:45 - 13:15Микробиологија и имунологијa вежбе
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА
08:00 - 14:00Физиологија вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 14:00Хистологија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 14:00Хистологија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
10:00 - 13:45Биохемија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
10:00 - 13:45Биохемија вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
08:00 - 08:45Ортопедија и трауматологија предавања
 
09:00 - 11:15Општа физикална терапија предавања
 
12:00 - 13:30Примарна здравствена заштита предавања
 
13:45 - 15:15Ресусцитација 2 предавања
 
15:20 - 19:20Хирургија 1 предавања
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 11:55Интерна медицина 2 испит [извлачење комисија]
 
09:00 - 12:00Интерна медицина испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 

ЦЕНТАР ЗА РАДИОЛОГИЈУ
09:55 - 13:00Радиологија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
11:30 - 13:05Општа физикална терапија вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 09:30Рехабилитација у спорту предавања
 
10:20 - 11:50Медицинска хемија и дизајн лекова 2 предавања
 
12:00 - 15:00Интерна медицина 2 предавања
 
15:15 - 16:00Нуклеарна медицина предавања
 
16:45 - 18:15Радиологија предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 14:00СП - Педијатрија предавања
 
14:15 - 17:45СП - Физикална медицина и рехабилитација предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
07:30 - 09:45Радиологија предавања
 
14:00 - 14:30Веће семестара (Стоматологија) Већe 1. и 3. семестра
 
14:30 - 15:00Веће семестара (Стоматологија) Већe 5, 7. и 9. семестра
 

ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
16:00 - 19:00Примарна здравствена заштита вежбе
 

ПРОСТОРИЈЕ ИАСС
17:30 - 20:30Истраживања у стоматологији предавање и СИР
 

ЗАВОД ЗА СТОМАТОЛОГИЈУ
15:00 - 17:00Рестауративна одонтологија 1 испит
 
16:00 - 18:00Болести зуба – напредни курс испит
 
14.11.
2017
уторак

АМФИТЕАТАР
08:00 - 12:45Анатомија 1 предавања
 
13:00 - 13:45Медицинска статистика и информатика предавања
 
15:10 - 18:30Аналитичка хемија предавања
 
19:00 - 21:00Предавање (Тема: Значај здраве исхране и физичке активности) предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 08:45Фармацеутска биологија са генетиком предавања
 
09:30 - 11:00Медицинска хемија 2 предавања
 
11:30 - 13:00Имунологија предавања
 
13:10 - 15:10Хирургија 1 поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 
16:00 - 17:35Клиничка фармација 3 предавање и семинар
 

МАЛА САЛА
08:00 - 08:45Нове методе примене лекова 2 предавања
 
09:00 - 13:50Нове методе примене лекова 2 вежбе
 
14:00 - 15:30Здравствени менаџмент предавање и ПБЛ
 
17:40 - 21:00Фармацеутска етика са историјом фармације предавање и семинар
 

АНАТОМСКА САЛА
07:55 - 08:55Епидемиологија испит
 
09:00 - 15:30Нове методе примене лекова 2 вежбе
 
16:00 - 17:30Инфективне болести са негом испит
 
18:00 - 19:30Клиничка физикална терапија II испит
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
13:15 - 17:15Анатомија 1 вежбе
 
17:35 - 19:30Општа кинезитерапија испит
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
10:00 - 12:00Вештина комуникације испит
 
13:15 - 17:15Анатомија 1 вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
17:00 - 20:00Медицинска хемија 1 вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
08:00 - 09:30Фармацеутска технологија 1 вежбе
 
15:30 - 20:00Медицинска хемија 1 вежбе
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 09:30Инфективне болести предавања
 
11:25 - 12:55Офталмологија поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 
13:00 - 13:45Здравствени менаџмент предавања
 
17:30 - 19:00Енглески језик предавања
 

КПР
08:00 - 14:45Патолошка физиологија семинар
 
15:30 - 20:00Медицинска хемија 1 вежбе
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 11:15Физиологија предавања
 
11:30 - 12:30Биохемија испит
 
13:00 - 14:30Фармакологија и токсикологија предавања
 
14:45 - 20:00Фармакологија и токсикологија вежбе
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 14:45Патолошка физиологија семинар
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 10:30Органска хемија 2 предавања
 
10:45 - 13:00Обрада резултата мерења предавање и семинар
 
13:45 - 15:15Медицинска хемија 1 предавања
 
15:40 - 17:40Микробиологија и имунологија испит
 
17:45 - 19:15Клиничка фармација 1 предавања
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
10:00 - 13:00Фармацеутска биологија са генетиком вежбе
 
13:15 - 16:15Имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
09:00 - 13:00СП - Епидемиологија предавања
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
10:00 - 13:00Фармацеутска биологија са генетиком вежбе
 
13:15 - 16:15Имунологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
10:00 - 13:00Фармацеутска биологија са генетиком вежбе
 
13:15 - 14:45Клиничка фармакокинетика вежбе
 
14:50 - 19:20Социјална медицина вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
17:40 - 20:05Клиничка фармација 3 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
10:00 - 11:30Фармацеутска биологија са генетиком вежбе
 
13:15 - 17:45Имунологија вежбе
 

ИНСТИТУТИ ФМН
10:00 - 12:00Клиничка пропедевтика испит
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА
11:45 - 16:30Физиологија вежбе
 
17:30 - 21:15Биохемија вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 14:45Патолошка физиологија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 14:45Патолошка физиологија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
17:30 - 21:15Биохемија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
17:30 - 21:15Биохемија вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
08:00 - 09:30Социјална медицина и здравствено осигурање предавања
 
09:45 - 11:15Социјална медицина предавања
 
13:30 - 17:15Биохемија предавања
 

КЛИНИКА ЗА ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
10:00 - 11:30Инфективне болести вежбе
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
08:00 - 15:15Интерна медицина 2 вежбе
 
09:00 - 10:30Клиничка пропедевтика вежбе
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
09:00 - 20:00Психијатрија испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 

РХ ЦЕНТАР
09:00 - 14:30Рехабилитација у спорту вежбе
 
10:30 - 12:00Клиничка физикална терапија II вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 12:30Хирургија 1 вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
11:30 - 14:30Ургентна медицина предавања
 
14:40 - 16:55Педијатрија предавања
 
17:00 - 19:30Интерна медицина 2 предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 14:00СП - Педијатрија предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
10:45 - 11:30Рестауративна одонтологија 2 предавања
 
14:00 - 16:00Максилофацијална хирургија предавања
 
16:00 - 18:00Орофацијални бол испит
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
16:00 - 19:00Максилофацијална хирургија вежбе
 

ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
10:00 - 13:00Социјална медицина и здравствено осигурање вежбе
 
14:45 - 17:00Социјална медицина вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
11:45 - 17:45Рестауративна одонтологија 2 - стручна пракса вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
11:45 - 17:45Рестауративна одонтологија 2 - стручна пракса вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 13
11:45 - 17:45Рестауративна одонтологија 2 - стручна пракса вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
16:00 - 19:00Максилофацијална хирургија вежбе
 

ЗАВОД ЗА СТОМАТОЛОГИЈУ
16:00 - 18:00Максилофацијална хирургија испит
 
15.11.
2017
среда

АМФИТЕАТАР
08:00 - 11:15Патолошка анатомија предавања
 
11:20 - 12:30Примарна здравствена заштита испит
 
13:30 - 14:55Наставно научно Веће Веће
 
16:30 - 20:00Истраживање у фармацији 1 предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
08:00 - 09:45Основи патолошке физиологије човека предавања
 
09:50 - 12:50Хигијена и екологија предавања
 
14:45 - 16:15Имунофармакологија и лечење хроничних болести предавања
 
17:05 - 18:35Фармакологија 2 предавања
 
18:45 - 20:00Офталмологија испит
 

МАЛА САЛА
08:00 - 10:30Медицинска рехабилитација II предавања
 
12:00 - 14:55Хирургија 2 испит
 
15:00 - 16:30Физиологија предавања
 
17:30 - 18:15Биохемија предавања
 
18:30 - 20:00Клиничка пропедевтика испит
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 10:55Клиничка биомеханика предавања
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
08:00 - 19:30Анатомија 1 вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
08:00 - 19:30Анатомија 1 вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
10:00 - 16:00Органска хемија 2 вежбе
 
16:15 - 20:00Општа и неорганска хемија вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
07:00 - 09:55Фармацеутска технологија 1 вежбе
 
10:00 - 16:00Органска хемија 2 вежбе
 
16:15 - 20:00Општа и неорганска хемија вежбе
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 11:30Интерна медицина са педијатријом предавања
 
12:00 - 13:55Веће семестара (Медицина) Веће
 
15:00 - 17:00Истраживање испит
 

КПР
12:30 - 18:30Клиничка биомеханика вежбе
 

ЗЕЛЕНА САЛА
10:15 - 13:30Хистологија и цитологија са ембриологијом предавања
 
13:45 - 17:00Хистологија и цитологија са ембриологијом вежбе
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 17:00Медицинска хемија 2 вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 09:30Основи физичке хемије предавање и семинар
 
10:30 - 13:45Енглески језик предавање и ПБЛ
 
14:00 - 14:45Фармакоекономија предавања
 
16:00 - 18:00Увод у клиничку праксу испит
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 09:30Медицинска хемија 2 вежбе
 
10:30 - 16:30Основи физичке хемије вежбе
 
16:40 - 19:40Фармацеутска микробиологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
08:00 - 09:30Медицинска хемија 2 вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 09:30Клиничка фармација 3 вежбе
 
10:30 - 15:00Основи физичке хемије вежбе
 
15:10 - 19:40Фармацеутска микробиологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 09:30Клиничка фармација 3 вежбе
 
14:45 - 20:00Фармакоекономија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
10:30 - 15:00Увод у фармацеутску праксу вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
10:30 - 16:30Увод у фармацеутску праксу вежбе
 
16:40 - 19:40Фармацеутска микробиологија вежбе
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА
08:00 - 15:15Физиологија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 15:15Физиологија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 12:45Физиологија вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
08:00 - 11:00Педијатрија предавања
 
12:15 - 13:45Основи радиологије и онкологије предавања
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
09:00 - 12:00Интерна медицина 2 испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 
10:00 - 11:30Ургентна медицина вежбе
 
10:45 - 12:15Интерна медицина са негом вежбе
 
12:00 - 15:30Интерна медицина са педијатријом вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОФТАЛМОЛОГИЈУ
09:00 - 20:00Офталмологија испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 

ЦЕНТАР ЗА РАДИОЛОГИЈУ
08:00 - 11:15Радиологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 15:00Педијатрија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
11:00 - 12:30Медицинска рехабилитација II вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
09:00 - 15:00Хирургија 1 испит [завршна провера вештина]
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
07:30 - 10:00Интерна медицина са негом предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 14:00СП - Педијатрија предавања
 
14:15 - 17:45СП - Физикална медицина и рехабилитација предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 09:45Клиничка ендодонција предавања
 
10:00 - 10:45Болести зуба-претклиника предавања
 
15:00 - 17:00Орална хирургија испит
 
16:00 - 18:00Орална хирургија предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
11:00 - 17:00Болести зуба-претклиника вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 9
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција вежбе
 
18:00 - 21:00Орална хирургија вежбе
 

ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
13:15 - 18:15Хигијена и екологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција вежбе
 

ЦЕНТАР ЗА НМ КЦ
09:00 - 13:00Нуклеарна медицина
(по старом програму)
испит
 
13:00 - 17:15Нуклеарна медицина вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОРТОПЕДИЈУ И ТРАУМАТОЛОГИЈУ
11:30 - 13:00Ортопедија и трауматологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
10:00 - 16:00Клиничка ендодонција вежбе
 
18:00 - 21:00Орална хирургија вежбе
 

ЗАВОД ЗА СТОМАТОЛОГИЈУ
15:00 - 17:00Орална хирургија испит
 
16:00 - 17:00Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба поправни модулски тест
 
17:00 - 18:00Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба практични испит
 
18:00 - 19:00Клиничка ендодонција са реконструкцијом ендодонски лечених зуба усмени испит
 
16.11.
2017
четвртак

АМФИТЕАТАР
08:00 - 10:30Хумана генетика предавања
 
11:00 - 12:30Фармацеутска биотехнологија предавања
 
15:00 - 16:30Медицинска психологија испит
 
19:05 - 20:05Фармацеутска технологија 1 II модулски тест
 

ВЕЛИКА САЛА
10:00 - 12:15Патолошка анатомија предавања
 
12:40 - 14:55Фармацеутска хемија 2 предавања
 
15:10 - 17:25Бионеорганска хемија предавања
 
19:05 - 20:05Фармацеутска технологија 1 II модулски тест
 

МАЛА САЛА
08:00 - 09:30Aнатомија предавања
 
09:45 - 11:15Хистологија предавања
 
15:05 - 19:00Матичне ћелије у биомедицинским наукама предавање и СИР
 

АНАТОМСКА САЛА
08:00 - 11:00Фармакологија 2 вежбе
 
12:30 - 14:00Општа физикална терапија испит
 
16:00 - 17:25Здравствена нега испит
 
20:00 - 21:00Стручни састанак (Расподела земаља (ИФМСА)) састанак
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
09:45 - 11:15Дентална анатомија вежбе
 
11:30 - 17:45Aнатомија вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
09:45 - 11:15Дентална анатомија вежбе
 
11:30 - 17:45Aнатомија вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
08:00 - 14:00Аналитичка хемија вежбе
 
15:00 - 16:30Општа и неорганска хемија вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
08:00 - 14:00Аналитичка хемија вежбе
 
14:15 - 17:15Општа и неорганска хемија вежбе
 
17:30 - 19:00Фармацеутска технологија 1 вежбе
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 09:30Клиничка фармација 1 вежбе
 
11:00 - 12:30Народно здравље предавања
 
13:00 - 15:00Веће семестара (Фармација) Веће
 
18:00 - 19:30Енглески језик предавања
 

КПР
10:45 - 14:30Епидемиологија вежбе
 
15:00 - 20:00Ресусцитација 2 вежбе
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 09:30Дентална анатомија предавања
 
10:05 - 12:00Хирургија 1 испит [усмени испит]
 
13:00 - 14:30Народно здравље вежбе
 
15:00 - 16:30Информатика предавања
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 15:25Обрада резултата мерења вежбе
 
15:30 - 20:00Фармацеутска биотехнологија вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 09:35Фармаковигиланца предавање и семинар
 
09:45 - 16:15Хирургија испит
 
16:30 - 18:00Фармакоепидемиологија предавање и семинар
 
18:30 - 20:00Хирургија са негом испит
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 09:30Обрада резултата мерења вежбе
 
09:45 - 13:00Фармаковигиланца вежбе
 
13:30 - 16:30Имунофармакологија и лечење хроничних болести вежбе
 
16:45 - 20:00Информатика вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
08:00 - 09:30Обрада резултата мерења вежбе
 
15:00 - 16:40Хирургија 1 испит [усмени испит]
 
16:45 - 20:00Информатика вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 09:30Обрада резултата мерења вежбе
 
09:45 - 13:00Фармаковигиланца вежбе
 
13:30 - 16:30Имунофармакологија и лечење хроничних болести вежбе
 
16:45 - 20:00Информатика вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
08:00 - 11:00Фармакологија 2 вежбе
 
13:00 - 14:30Народно здравље вежбе
 
18:00 - 21:00Фармакоепидемиологија вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 40
11:05 - 14:00Хирургија 1 испит [усмени испит]
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
08:00 - 12:30Фармакологија 2 вежбе
 
13:30 - 17:55Имунофармакологија и лечење хроничних болести вежбе
 
18:00 - 21:00Фармакоепидемиологија вежбе
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА
08:00 - 17:30Физиологија семинар
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 12:30Основи биохемије човека вежбе
 
12:45 - 20:00Патолошка анатомија вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
12:45 - 20:00Патолошка анатомија вежбе
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 17:30Физиологија семинар
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 14:15Физиологија семинар
 
14:30 - 20:30Основи биохемије човека вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
08:00 - 09:30Епидемиологија предавања
 
13:00 - 16:00Стручни састанак КЦ састанак
 

КЛИНИКА ЗА НЕУРОЛОГИЈУ
12:00 - 13:45Неурологија вежбе
 

ИНТЕРНА КЛИНИКА
08:00 - 15:15Интерна медицина 2 вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
10:00 - 15:00Педијатрија вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
10:00 - 13:00Физикална медицина и рехабилитација вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
15:30 - 19:30Хирургија 1 вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
10:45 - 11:30Неурологија предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 14:00СП - Педијатрија предавања
 
14:15 - 17:45СП - Физикална медицина и рехабилитација предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
09:00 - 10:30Ортопедија вилица предавања
 
10:30 - 12:00Орална медицина предавања
 

СТОМАТОЛОГИЈА - (ФАНТОМ) САЛА 1
10:30 - 13:30Гнатологија вежбе
 
10:30 - 16:30Ортопедија вилица вежбе
 

ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
10:45 - 15:30Епидемиологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
10:30 - 16:30Ортопедија вилица вежбе
 
18:00 - 20:00Мобилна протетика вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
18:00 - 20:00Мобилна протетика вежбе
 

ЦЕНТАР ЗА ПАТОЛОШКО АНАТОМСКУ ДИЈАГНОСТИКУ
07:30 - 10:00Патолошка анатомија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 10
12:00 - 15:00Орална медицина вежбе
 

ЗАВОД ЗА СТОМАТОЛОГИЈУ
18:00 - 19:00Парадонтологија испит
 
17.11.
2017
петак

АМФИТЕАТАР
12:30 - 14:30Гинекологија и акушерство-стручна пракса испит
 
15:00 - 16:00Нове методе примене лекова 2 II модулски тест
 
16:05 - 17:35Физичко васпитање предавања
 

ВЕЛИКА САЛА
15:00 - 16:00Нове методе примене лекова 2 II модулски тест
 
16:30 - 18:00Клиничка физикална терапија I испит
 

МАЛА САЛА
08:00 - 09:30Основи морфологије човека предавање и семинар
 
11:30 - 13:05Хигијена и екологија испит [завршна провера вештина]
 
13:10 - 14:10Стручни састанак (Састанак катедре- Фармацеутска технологија) састанак
 

АНАТОМСКА САЛА
10:30 - 13:00Кинезитерапијске технике предавања
 
13:15 - 14:15Микробиологија и имунологијa II модулски тест
 
14:30 - 15:15Хигијена са епидемиологијом предавања
 
15:30 - 18:30Хигијена са епидемиологијом вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 1
11:30 - 12:55Хигијена и екологија испит [завршна провера вештина]
 
13:00 - 16:00Анатомија вежбе
 

ДИСЕКЦИОНА САЛА 2
08:00 - 12:45Хумана генетика вежбе
 
13:00 - 16:00Анатомија вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
08:00 - 13:55Фармацеутска хемија 2 вежбе
 
14:00 - 20:00Бионеорганска хемија вежбе
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 18
08:00 - 13:55Фармацеутска хемија 2 вежбе
 
14:00 - 20:00Бионеорганска хемија вежбе
 

ПЛАВА САЛА
08:00 - 09:30Неурологија и психијатрија предавања
 

КПР
08:00 - 15:15Хумана генетика вежбе
 

ЗЕЛЕНА САЛА
08:00 - 15:15Хумана генетика вежбе
 
16:30 - 18:30Клиничка имунологија испит
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
08:00 - 14:45Фармацеутска биотехнологија вежбе
 
15:00 - 18:45Медицинска статистика и информатика вежбе
 

ФАРМАКОЛОШКА САЛА
08:00 - 14:30Хирургија испит
 
17:30 - 19:30Инфективне болести поправни мод. тестови и извлачење комисије за испит
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
08:00 - 12:55Клиничка фармација 1 вежбе
 
13:00 - 17:45Медицинска статистика и информатика вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
13:00 - 17:45Медицинска статистика и информатика вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
08:00 - 12:55Клиничка фармација 1 вежбе
 
13:00 - 17:45Медицинска статистика и информатика вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 39
10:00 - 16:00Основи морфологије човека вежбе
 

ЖУТА САЛА (Д) 41
10:00 - 14:30Основи морфологије човека вежбе
 
17:35 - 19:35Истраживање у фармацији 2 испит
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА
08:00 - 11:45Биохемија вежбе
 
13:00 - 17:50Основи патолошке физиологије човека вежбе
 

ПАТОФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 32
08:00 - 10:15Патолошка анатомија вежбе
 
10:45 - 12:15Патолошка анатомија семинар
 
13:00 - 19:30Основи патолошке физиологије човека вежбе
 

ПАТОХИСТОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА 33
08:00 - 10:15Патолошка анатомија вежбе
 
10:45 - 19:45Патолошка анатомија семинар
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 1
08:00 - 15:45Биохемија вежбе
 
16:00 - 19:00Патолошка анатомија семинар
 

БИОХЕМИЈСКА ВЕЖБАОНИЦА 2
08:00 - 15:45Биохемија вежбе
 

САЛА 8. СПРАТ КЦ
09:30 - 12:00Психијатрија са негом предавања
 
13:00 - 13:45Оториноларингологија предавања
 
14:00 - 14:45Офталмологија предавања
 

ПСИХИЈАТРИЈСКА КЛИНИКА
12:15 - 13:00Психијатрија са негом вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОТОРИНОЛАРИНГОЛОЛГИЈУ
15:00 - 15:45Оториноларингологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ОФТАЛМОЛОГИЈУ
15:00 - 17:00Офталмологија вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
10:00 - 15:00Педијатрија вежбе
 
13:15 - 14:00Педијатрија са негом вежбе
 

РХ ЦЕНТАР
13:15 - 19:35Кинезитерапијске технике вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ХИРУРГИЈУ
08:30 - 12:30Хирургија 1 вежбе
 

КЛИНИКА ЗА ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ
09:45 - 15:15Дерматовенерологија вежбе
 

САЛА НА ИНТЕРНОЈ КЛИНИЦИ
08:00 - 09:30Дерматовенерологија предавања
 
10:00 - 12:30Педијатрија са негом предавања
 

САЛА НА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ
11:30 - 14:00СП - Педијатрија предавања
 
15:00 - 18:00Основи радиологије и онкологије вежбе
 

КЛИНИКЕ ЗА ПСИХИЈАТРИЈУ И НЕУРОЛОГИЈУ
10:00 - 11:30Неурологија и психијатрија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 2
11:00 - 11:45Дентална оклузија и функција вилица предавања
 
11:45 - 12:30Дентална оклузија и функција вилица вежбе
 
12:30 - 14:00Фиксна протетика предавања
 

ИНСТИТУТ ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ
08:00 - 11:05Хигијена и екологија вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 12
11:45 - 12:30Дентална оклузија и функција вилица вежбе
 
14:00 - 20:00Фиксна протетика вежбе
 

СТОМАТОЛОГИЈА - САЛА 11
14:00 - 20:00Фиксна протетика вежбе
 

ЦЕНТАР ЗА ПАТОЛОШКО АНАТОМСКУ ДИЈАГНОСТИКУ
07:30 - 10:00Патолошка анатомија вежбе
 

САЛА БИБЛИОТЕКЕ ИНТЕРНЕ КЛИНИКЕ
09:00 - 10:00Интерна медицина 2
(по старом програму)
испит [извлачење комисија]
 
09:00 - 15:00Интерна медицина
(по старом програму)
испит [завршна провера вештина и усмени испит]
 
18.11.
2017
субота

АМФИТЕАТАР
10:00 - 14:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима предавања
 

МАЛА САЛА
10:00 - 18:00Превентивна медицина предавање и СИР
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
10:00 - 16:00Истраживање у фармацији предавање и СИР
 

ЗЕЛЕНА САЛА
10:00 - 16:00Клиничка и експериментална хирургија предавање и СИР
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе
 

ФИЗИОЛОШКА ВЕЖБАОНИЦА
11:00 - 16:00Експериментална и примењена физиологија са спортском медицином предавање и СИР
 

САЛА БИБЛИОТЕКЕ ИНТЕРНЕ КЛИНИКЕ
10:00 - 16:00Експериментална и клиничка интерна медицина предавање и СИР
 
19.11.
2017
недеља

АМФИТЕАТАР
10:00 - 14:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима предавања
 

МАЛА САЛА
10:00 - 18:00Неуронауке предавања
 

ВЕЖБАОНИЦА ЗА ФАРМАЦИЈУ 17
10:00 - 16:00Истраживање у фармацији предавање и СИР
 

РАЧУНАРСКА УЧИОНИЦА
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 35
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 36
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе
 

ЖУТА САЛА (Л) 37
14:00 - 20:00Информатичке методе у биомедицинским истраживањима вежбе