УРУЧЕНИ ИНДЕКСИ НА ДАС МЕНАЏМЕНТ ЗДРАВСТВЕНОГ СИСТЕМА

Након другог уписног рока на докторским академским студијама менаџмент здравственог система проф. др Небојша Здравковић уручио је данас индексе трећој генерацији студената овог студијског програма након чега је за њих почела школска година предавањем из Информационих технологија у здравственом менаџменту .

Докторске студије су, према речима професора Здравковића, бренд број један нашег факултета а ДАС менаџмент здравственог система су студије које реализујемо заједно са Економским факултетом. ''Ми имамо 54 студента на овом студијском програму што је изван мојих почетних очекивања. Настава траје 3 семестра и имате укупно 12 предмета. Данас почињемо са наставом , и уз учење и полагање испита, сви већ сада треба да размишљате о вашој будућој докторској дисертацији. Наш циљ је да сви ви успешно завршите ове студије и стекнете звање доктора медицинских наука'', рекао је проф. др Небојша Здравковић.