URUČENI INDEKSI NA DAS MENADŹMENT ZDRAVSTVENOG SISTEMA

Nakon drugog upisnog roka na doktorskim akademskim studijama menadžment zdravstvenog sistema prof. dr Nebojša Zdravković uručio je danas indekse trećoj generaciji studenata ovog studijskog programa nakon čega je za njih počela školska godina predavanjem iz Informacionih tehnologija u zdravstvenom menadžmentu .

Doktorske studije su, prema rečima profesora Zdravkovića, brend broj jedan našeg fakulteta a DAS menadžment zdravstvenog sistema su studije koje realizujemo zajedno sa Ekonomskim fakultetom. ''Mi imamo 54 studenta na ovom studijskom programu što je izvan mojih početnih očekivanja. Nastava traje 3 semestra i imate ukupno 12 predmeta. Danas počinjemo sa nastavom , i uz učenje i polaganje ispita, svi već sada treba da razmišljate o vašoj budućoj doktorskoj disertaciji. Naš cilj je da svi vi uspešno završite ove studije i steknete zvanje doktora medicinskih nauka'', rekao je prof. dr Nebojša Zdravković.