Тренутно сте на:
 
Интегрисане академске
  студије медицине
 

   Повезани садржаји :

 
Огласна табла
Календар наставе
О студијама
План и програм студија
Информатори предмета
Циљеви предмета
Катедре
Наставници
Распоред наставе
Испитна питања
Тест питања
Предавања
Контакт
 

Навигација:
 
Почетна страна
 

 
ИНФОРМАЦИЈЕ
ИЗ СТУДЕНТСКЕ СЛУЖБЕ

ИНФОРМАЦИЈЕТЕРМИНИ
предавања, вежби,
консултација, надокнада
РАСПОРЕДИ
испита,
колоквијума
РЕЗУЛТАТИ
испита, тестова,
упис оцена
АРХИВА

 

ЈЕСЕЊИ ИСПИТНИ РОКОВИ 2014. ГОДИНЕ


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2

(поправни модулски тестови)


Студенти који нису положили активност из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2, могу молагати у другом јесењем року :

МОДУЛ 1, МОДУЛ 2, МОДУЛ 3 – 04.09.2014. – 11 часова - РЕУМАТОЛОГИЈА

Комисија:

асс. др Мирјана Веселиновић
др Марина Јовановић


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

(надокнаде за активност и усмена модулска испитивања)


Надокнада за АКТИВНОСТ У НАСТАВИ МОДУЛА 1 из Интерне медицине 1 у другом јесењем року је 03.09.2014. године у 12 часова на нефрологији.

Надокнада за АКТИВНОСТ У НАСТАВИ МОДУЛА 2 из Интерне медицине 1 у другом јесењем року је 03.09.2014. године у 11 часова на пулмологији.

Надокнада за АКТИВНОСТ У НАСТАВИ МОДУЛА 3 из Интерне медицине 1 у другом јесењем року је 07.09.2014. године у 11 часова на кардиологији.

Усмено модулско испитивање за МОДУЛ 1 из Интерне медицине 1 у другом јесењем року је 03.09.2014. годне у 12:30 на нефрологији.

Усмено модулско испитивање за МОДУЛ 2 из Интерне медицине 1 у другом јесењем року је 04.09.2014. годне у 14:00 на пулмологији.

Извлачење комисија за усмено модулско испитивање из МОДУЛА 3 из предмета Интерна медицина 1 у другом јесењем року је 03.09.2014. године у 12 часова на кардиологији.


ХИРУРГИЈA 1
(списак студената - први јесењи испитни рок)

Списак студената по испитним комисијама у првом јесењем испитном року 2014. године из Хирургије 1 погледајте овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

(поправни модулски тестови)


Поправни модули 1,2, 3 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1 у другом јесењем року одржаће се 05. септембра у 09:00 часова у Великој сали Факултета медицинских наука.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2

(поправни модулски тестови)


Поправни модули 1,2, 3 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2 у другом јесењем року одржаће се 05. септембра у 09:00 часова у Великој сали Факултета медицинских наука.


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА

(надокнадa за активност у настави)


Накнада за активност у настави за модуле I, II и III из Физикалне медицине и рехабилитације у другом јесењем року одржаће се 08.09.2014. године у 12 часова РХ Центру.

Поправни модулски тест за модуле I, II и III из Физикалне медицине и рехабилитације у другом јесењем року одржаће се 08.09.2014. године у периоду од 08 до 10 часова, у малој сали Факултета медицинских наука.

Поправно усмено модулско испитивање за модуле I, II и III из Физикалне медицине и рехабилитације у другом јесењем року одржаће се 08.09.2014. године у 12 часова у РХ Центру.

Завршна провера вештина из Физикалне медицине и рехабилитације у другом јесењем року је 08.09.2014. године у 13 часова у РХ Центру.

Потребно је да се сви студенти који желе да полажу Физикалну медицину и рехабилитацију у другом јесењем року јаве 03.09.2014. године у 11:30 часова у РХ Центар.


ТРОПСКE БОЛЕСТИ

(поправни тест)


Поправни тест из Тропских болести у првом јесењем року одржаће се 05. 09. 2014. године у 14:00 у Малој сали Факултета медицинских наука.


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА

(надокнадa за активност у настави)


Накнада за активност у настави за модуле I, II и III из Физикалне медицине и рехабилитације у првом јесењем року одржаће се 03.09.2014. године у 12 часова РХ Центру.

Поправни модулски тест за модуле I, II и III из Физикалне медицине и рехабилитације у првом јесењем року одржаће се 03.09.2014. године у периоду од 08 до 10 часова, у малој сали Факултета медицинских наука.

Поправно усмено модулско испитивање за модуле I, II и III из Физикалне медицине и рехабилитације у првом јесењем року одржаће се 03.09.2014. године у 12 часова у РХ Центру.

Завршна провера вештина из Физикалне медицине и рехабилитације у првом јесењем року је 03.09.2014. године у 13 часова у РХ Центру.

Потребно је да се сви студенти који желе да полажу Физикалну медицину и рехабилитацију у првом јесењем року јаве 25.08.2014. године у 10 часова у РХ Центар.


ИНФЕКТИВНИХ БОЛЕСТИ

(надокнадa за активност у настави)


Надокнада за активност у настави за модуле I, II, и III из Инфективних болести у првом јесењем року одржаће се 27. 08. 2014. године у 14 часова на Инфективној клиници.

Поправни модулски тест за модуле I, II, и III из Инфективних болести у првом јесењем року одржаће се 02. 09. 2014. године у периоду 14:00 до 16:15 часова у Великој сали Факултета медицинских наука.

Поправно усмено модулско испитивање за модуле I, II, и III из Инфективних болести у првом јесењем року одржаће се 02. 09. 2014. године у 08:30 часова на Инфективној клиници.

Завршна провера вештина из Инфективних болести у првом јесењем року је 03. 09. 2014. године у 08:30 часова на Инфективној клиници.

Потребно је да се сви студенти који желе да полажу Инфективне болести у првом јесењем року јаве 26. 08. 2014. у 10 часова на Инфективну клинику, ради договора.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

(надокнадa за активност у настави)


Надокнада за АКТИВНОСТ У НАСТАВИ МОДУЛА 1 из Интерне медицине 1 у првом јесењем року је 26.08.2014. године у 09 часова на нефрологији.

Надокнада за АКТИВНОСТ У НАСТАВИ МОДУЛА 2 из Интерне медицине 1 у првом јесењем року је 20.08.2014. године у 12 часова на пулмологији.

Надокнада за АКТИВНОСТ У НАСТАВИ МОДУЛА 3 из Интерне медицине 1 у првом јесењем року је 24.08.2014. године у 11 часова на кардиологији.

Усмено модулско испитивање за МОДУЛ 1 из Интерне медицине 1 у првом јесењем року је 26.08.2014. годне у 09:30 на нефрологији.

Извлачење комисија за усмено модулско испитивање из МОДУЛА 2 и 3 из предмета Интерна медицина 1 у првом јесењем року је 21.08.2014. године у 12 часова у библиотеци Интерне клинике.


ДЕМАТОВЕНЕРОЛОГИЈA

(термини поправних модулских тестова)

- Поправни модули 1 и 2 из предмета Дерматовенерологијa одржаће се 25.08.2014.(понедељак) у 12 часова у просторијама Центра за Дерматовенерологију, КЦ Крагујевац

- Поправни модули 3 и 4 из предмета Дерматовенерологијa одржаће се 26.08.2014.год. (уторак) у 12 часова у просторијама Центра за Дерматовенерологију, КЦ Крагујевац


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

(термини поправних модулских тестова)

ПОПРАВНИ МОДУЛИ 1,2, 3 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1 у првом јесењем року одржаће се 25. августа у 12:30 часова у Великој сали Факултета медицинских наука.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2

(термини поправних модулских тестова)

ПОПРАВНИ МОДУЛИ 1,2, 3 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2 у првом јесењем року одржаће се 25. августа у 10:30 часова у Великој сали Факултета медицинских наука.

Студенти који нису положили активност из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2, могу молагати у првом јесењем року : МОДУЛ 1, МОДУЛ 2, МОДУЛ 3 – 25.08.2014. – 15 часова - ЕНДОКРИНОЛОГИЈА .

Комисија:
асс. др Виолета Младеновић
др Марина Јовановић


ХИРУРГИЈA 1
(списак студената - јулски испитни рок)

Списак студената по испитним комисијама у јулском испитном року 2014. године из Хирургије 1 погледајте овде.


Патолошка анатомија
(термини полагања испита)

26.08.2014. У 10:00 часова (Институт)

06.09.2014. У 10:00 часова (Институт)


НЕУРОЛОГИЈA
(предаја индекса за упис)

Предаја индекса за упис оцена из Неурологије је 19.07.2014.године у 09.00 часова на Клиници за неурологију.


ИНФЕКТИВНE И ТРОПСКE БОЛЕСТИ
(предаја индекса за упис)

Предаја индекса за упис оцена из Инфективних и Тропских болести је 08. 07. 2014. год. у 9.00 часова на Инфективној клиници.


ХИГИЈЕНА И ЕКОЛОГИЈА
(термин испита)

Усмени испит из предмета Хигијена и екологија одржаће се у јулском испитном року у петак 04.07.2014. године од 08.00 часова у Плавој сали.

Усмени испит из предмета Хигијена и екологија одржаће се у јулском испитном року у понедељак 07.07.2014. године од 08.00 часова у сали Института за Јавно здравље.


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА

Поправно усмено модулско испитивање из сва три модула одржаће се 07.07.2014. год. у РХ Центру у 8 часова код III испитне комисије ( Доц. др Т. Луковић и остали), у 10 часова код II испитне комисије ( Доц. др К. Парезановић-Илић и остали) и у 12 часова код I испитне комисије ( Прф. др М. Вељковић и остали)

Поправно недељно усмено испитивање ( активност у настави) за I,II,III модул одржаће се :

07.07. 2014. год. у РХ Центру у 8 часова код Доц. др Луковић,
у 10 часова код Доц. др. Парезановић,
у 10 часова код Доц, др. А. Јуришић и
у 12 часова код Проф. др. М. Вељковића. Уписивање оцена 17.07.2014. год.у 14 часова у РХ Центру.


НЕУРОЛОГИЈА

(термини за поправно усмено модулско испитивање и завршну проверу вештина)

Поправно усмено модулско испитивање из сва три модула код Проф.др Гордане Тончев, одржаће се 14.07.2014.године у 08.00 (Клиника за неурологију).

Поправно усмено модулско испитивање из сва три модула код Проф.др Светлане Милетић Дракулић, одржаће се 15.07.2014.године у 08.00 (Клиника за неурологију).

Термине по групама за полагање завршних вештина погледајте овде.


ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ

(термини за поправно усмено модулско испитивање и завршну проверу вештина)

Поправно модулско усмено испитивање за I, II, III модул одржаће се 05. 07. 2014. у 08:00 часова. Студенти који желе да полажу поправно усмено модулско испитивање треба да се јаве 04. 07. 2014. у 08:30 часова на Инфективну клинику, ради договора.

Термини за полагање завршне провере вештина из Инфективних болести:

05. 07. 2014.

06. 07. 2014.

субота

10:30 часова

XV  група

недеља

10:00  часова 

III група

 

11:15 часова

XVI група

 

10:30  часова 

IV група

 

12:00 часова

XVII  група

 

11:00  часова

V група

 

12:30 часова

XVIII  група

 

11:30  часова

VI група

 

13:00 часова

XIX  група

 

12:00  часова

VII група

 

13:30 часова

XX  група

 

13:30 часова

VIII група

 

14:00 часова

I  група

 

14:00  часова

IX група

 

14:30 часова

II група

 

14:30 часова

X група

 

 

 

15:00  часова

XI група

 

 

 

15:30  часова

XII група

 

 

 

16:00  часова

XIII група

 

 

 

16:30  часова

XIV група


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

Распоред полагања поправног усменог модулског испита из кардиологије – Интерна медицина 1 погледајте овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

(термини поправних модулских тестова)

- Поправни модули 1 и 2 из предмета Дерматовенерологија одржаће се 04.07.2014.(петак) у 12 часова у просторијама Центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац

- Поправни модул 3 и 4 из предмета Дерматовенерологија одржаће се 07.07.2014.год. (понедељак) у 12 часова у просторијама Центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

ПОЛАГАЊЕ АКТИВНОСТИ У НАСТАВИ ЗА МОДУЛ 1

03.07.2014. године у 09:00 – Центар за Ендокринологију
Комисија:
Асс. др Виолета Младеновић
Др Марина Марковић

ПОЛАГАЊЕ АКТИВНОСТИ У НАСТАВИ ЗА МОДУЛ 2

03.07.2014. године у 10:00 – Клиника за пулмологију
Комисија:
Доц. др Иван Чекеревац
Др Томислав Николић

ПОЛАГАЊЕ АКТИВНОСТИ У НАСТАВИ ЗА МОДУЛ 3

08.07.2014. године у 14:00 – Клиника за кардиологију
Комисија:
Доц. др Владимир Здравковић
Др Иван Симић


ХИГИЈЕНА И ЕКОЛОГИЈА
(термин испита)

Испит из предмета Хигијена и екологија одржаће се у јулском испитном року у уторак 01.07.2014. године од 10.30 часова у Анатомској сали.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(упис оцена)

Распоред студената за полагање поправних модула 1 и 2 из предмета Интерна медицина 1 у јунско-јулском испитном року погледајте овде.


УРГЕНТНА МЕДИЦИНА
(упис оцена)

Упис оцена из предмета Ургентна медицина биће у понедељак 23.06.2014 године у 14.00 часова , а за оне студенте који су спречени због других испита, други термин је у среду 25.06.у 12.00 часова на Клиници за пулмологију (грудно).


НЕУРОЛОГИЈА
(термини поправних модулских тестова)

Поправни модулски тестови из предмета Неурологија одржаће се 30.06.2014.године у сали на 8.спрату КЦ-а, по следећем распореду:

12.00-12.45 први модулски тест
12.45-13.30 други модулски тест
13.30-14.15 трећи модулски тест


ИНФЕКТИВНЕ БОЛЕСТИ
(термини поправних модулских тестова и усменог испитивања)

Поправно недељно усмено испитивање (активност у настави) за I, II, III модул одржаће се:

30.06.2014. u 09.00,
01.07.2014. u 09.00,
02.07.2014. u 09.00,
03.07.2014. u 09.00.

Место одржавања - Инфективна клиника.


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА

Поправни модулски тестови из предмета Физикална медицина и рехабилитација одржаће се 1.07.2014. године у 12.00 часова у сали на 8. СПРАТ КЦ.
Извлачење комисије за завршну проверу вештина одржаће се 1.07.2014. године у 10.00 часова РХ Центру КЦК.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2

Поправни модули 1,2, 3 из предмета Интерна медицина 2 одржаће се 11. јула у 11.00 часова у Великој сали.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

Поправни модули 1,2, 3 из предмета Интерна медицина 1 одржаће се 30. јуна у 09 часова у сали на 8. спрату КЦ Крагујевац.

Студенти који желе да полажу усмено модулско испитивање из модула 1 и модула 2 у јунско-јулском року могу да извлаче комисију 20. 06. 2014 године у 12:30 у АМФИТЕАТРУ.

Студенти који не положе усмено модулско испитивање из кардиологије могу да извлаче комисију за јунско-јулски рок 30.06.2014. године у 09 часова у сали на 8.спрату КЦ Крагујевац.

На завршну проверу вештина могу да изађу студенти који су претходно положили све модулске тестове и сва усмена модулска испитивања. За завршну проверу вештина потребно је у жељеном року пријавити испит са предајом испитне пријаве.

Извлачење комисија за завршну проверу вештина у јунско-јулском року обавиће се 04.07.204. године у 10 часова у библиотеци Интерне клинике.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

Распоред полагања усменог модулског испита из из Интерне медицине 1 -Кардиологија погледајте овде.


ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК 2013/2014


ПАТОЛОШКА АНАТОМИЈА
(термин испита)

17 И 18.06.2014. У 10:00 ЧАСОВА (ИНСТИТУТ)

14.07.2014. У 10:00 ЧАСОВА (ИНСТИТУТ)


НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА

• Поправни модули 1, 2 и 3 одржаће се 18.06.2014 (среда) у 8 часова у просторијама Центра за Нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац.

• Усмени испит биће одржан 18.06.2014 (среда) у 12 часова, у просторијама Центра за нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац.

• Одложени испитни рок биће одржан 25.06.2014 у 8 часова, у просторијама Центра за нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1

Студенти који нису положили активност из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1, могу молагати у јунском року према следећем распореду:

МОДУЛ 1 – ПРОПЕДЕВТИКА

КОМИСИЈА:
доц. др Дејан Петровић
др Марина Јовановић
17.06.2014. – 14:00 – нефрологија

МОДУЛ 2 – ПУЛМОЛОГИЈА

КОМИСИЈА:
доц. Др Љиљана Новковић
др Марина Марковић
19.06.2014. – 10:00 – пулмологија

МОДУЛ 3 – КАРДИОЛОГИЈА

КОМИСИЈА:
др Рада Вучић
др Томислав Николић
17.06.2014. – 14:30 – кардиологија


ПСИХИЈАТРИЈА
(термин предавања)

Студенти, 4.године Интегрисаних академских студија Медицине, наставу из предмета Психијатрија у 15. наставној недељи ће имати у Специјалној психијатријској болници „Лаза Лазаревић“ у Београду.

Одлазак у Београд је организован, а полазак је у уторак 10.06.2014. године у 06,30 часова са паркинга испред Тржног центра „Рода“. Студенти, који су остварили то право, ће након предавања добити потписе, те је потребно да са собом понесу индексе.

Присуство предавању и вежбама је обавезно као и претходних недеља.


ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА
(термини поправних модула)

- Поправни модули 1 и 2 из предмета Дерматовенерологије одржаће се 16.06.2014.(понедељак) у 12 часова у просторијама Центра за Дерматовенерологију, КЦ Крагујевац

- Поправни модули 3 и 4 из предмета Дерматовенерологије одржаће се 17.06.2014. (уторак) године у 12 часова у просторијама Центра за Дерматовенерологију, КЦ Крагујевац


ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ КОЈИ СУ ОДСЛУШАЛИ ПРЕДАВАЊА И ВЕЖБЕ ИЗ ХИРУРГИЈЕ 2
(потпис индекса)

Студенти који су имају услов за потпис из Хирургије 2 ( параф у индексу од асистента ) потребно је да предају индексе 11. 06. 2014. године у 09. 00 сати на шалтеру Клинике за Хирургију – четврти спрат

Потписане индексе студенти могу да подигну истог дана у 12. 00 сати на шалтеру Клинике за Хирургију – четврти спрат.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА - СТРУЧНА ПРАКСА

Студенти треће године могу изаћи на тест без пријаве из предемета Интерна медицина - стручна пракса под условом да су положили предмет Интерна медицина 1


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(термини поправних модула)

Поправни модул 1, 2 и 3 из предмета Интерна медицина 2 одржаће се 13.06.2014. године са почетком од 16:00 у амфитеатру.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА - СТРУЧНА ПРАКСА
(термин испита)

Обавештење за студенте 4 године ИАСМ:

Тест из предмета Интерна медицина - стручна пракса одржаће се 13.06.2014 у 15.00 часова у амфитеатру и великој сали.

Тест могу полагати сви студенти који су положили предмет Интерна медицина 1.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(термини група за читање ЕКГ-а)

Терминe група за читање ЕКГ-а из Интерне медицине 1 -Кардиологија погледајте овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(термини испита)

Распоред студената за одложено полагање испита интерна медицина у мајском испитном року погледајте овде.


ИЗМЕНА ТЕРМИНА МОДУЛСКИХ ТЕСТОВА
И УСМЕНОГ МОДУЛСКОГ ИСПИТИВАЊА
(8. блок студија)


Измене термина модулских тестова и термине усменог модулског испитивања погледајте овде.


МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК 2014.


Резултате из мајског испитног рока погледајте овде.


ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА
(термини поправних модула)

- Поправни модули 1 и 2 из предмета ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈЕ одржаће се у уторак 13.05.2014. године у 12 часова у просторијама центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац

- Поправни модули 3 и 4 из предмета ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈЕ одржаће се у среду 14.05.2014. године у 12 часова у просторијама центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(распоред група за вежбе)

Распоред група за вежбе из Интерне медицине 1 -кардиологија можете погледајти овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(термини поправних модула)

Поправни модул 1, 2 и 3 из предмета Интерна медицина 2 одржаће се 05.05.2014. године у 10:00 у Зеленој сали.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(модулско испитивање)

Активност у настави (за студенте који поново слушају Интерну медицину 1) за модул 2 – пулмологија обавиће се према следеће распореду који можете погледајти овде.

Распоред студената за усмено модулско испитивање из модула пулмологија погледајте овде.


АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК 2014.


Резултате из априлског испитног рока погледајте овде.


ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА
(термини поправних модулских тестова)

- Поправни модули 1 и 2 из предмета Дерматовенерологије одржаће се у петак 04.04.2014. године у 12 часова у просторијама центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац

- Поправни модули 3 и 4 из предмета Дерматовенерологије одржаће се у среда 09.04.2014. године у 12 часова у просторијама центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(распореди група)

РАСПОРЕД ГРУПА ЗА ЧИТАЊЕ РЕНТГЕНСКИХ СНИМАКА ГРУДНОГ КОША

Проф. др Марина Петровић
23.04.2014 – у 15h – прва и дванаеста туторска група
23.04.2014 – у 17h – седма и девета туторска група
27.04.2014 – у 10h – прва и дванаеста туторска група
27.04.2014 – у 13h – седма и девета туторска група

Доц. др Љиљана Новковић
11.04.2014 – шеста и десета туторска група – договорити термин са доц. др Љиљом Новковић
11.04.2014 – друга и пета туторска група - договорити термин са доц. др Љиљом Новковић
Други термин договорити са доц. др Љиљом Новковић

Доц. др Иван Чекеревац
Трећа, четврта, осма и једанаеста група – договорити термине са доц. др Иваном Чекеревац

Др Војислав Ћупурдија
10.04.2014 – 18 h - тринаеста и четрнаеста туторска група
15.04.2014 - петнеаста и шеснаеста туторска група- договорити термин са др Војиславом Ћупурдијом
Други термин договорити са др Војиславом Ћупурдијом


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНА И РЕХАБИЛИТАЦИЈА
(комисије за усмено модулско испитивање)

Комисија бр.1
1. проф. др Миодраг Вељковић
2. доц. др Душица Ђорђевић
3. асс. др Ивана Николић

Комисија бр.2
1. доц. др Катарина Парезановић - Илић
2. др Весна Грбовић
3. проф. др Миодраг Јевтић

Комисија бр.3
1. доц. др Татјана Луковић - Зечевић
2. доц. др Александра Јуришић – Шкевин
3. др Јована Јоксимовић


ПАТОЛОШКА АНАТОМИЈА
(термини поправних модула)

Тестови поправних модула ће се одржати на институту медицинског факултета у патохистолошкој вежбаоници по следећем распореду:

Модул 3 - 7. априла У 10:00 часова
Модул 4 - 7. априла У 11:15 часова
Модул 5 - 7. априла У 12:30 часова
Модул 1 – 8. априла У 08:00 часова
Модул 2 – 8. априла У 09:00 часова


ФИЗИКАЛНА МЕДИЦИНЕ И РЕХАБИЛИТАЦИЈЕ
(термини наставе)

Предавање из физикалне медицине и рехабилитације уместо 3.04. биће одржано 27.03.2014. године у истом термину.
Вежбе предвиђене за групе II,VI,X,XIV и XVIII биће одржане 27.03. и 28.03. у истом термину.


АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК 2013/2014


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(поправни модули)

Поправни модул 1 из Интерне медицине 2 одржаће се 01.04.2014. године у 10:00 у ВЕЛИКОЈ САЛИ.
Поправни модул 2 из Интерне медицине 2 одржаће се 01.04.2014. године у 11:00 у ВЕЛИКОЈ САЛИ.
Поправни модул 3 из Интерне медицине 2 одржаће се 01.04.2014. године у 12:00 у ВЕЛИКОЈ САЛИ.


Обавештење за студенте који поново слушају ИНТЕРНУ МЕДИЦИНУ 1
(активност у настави )

Обавештење за студенте који поново слушају Интерну медицину 1 можете погледати овде.


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ И ПЗЗ
(термини наставе, распореди група)

Распоред група и сатница за вежбе из адултне кардио-пулмоналне ресусцитације за студенте XII семестра „Ургентна стања у медицини и ПЗЗ“ погледајте овде.


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ - СТРУЧНА ПРАКСА ( ПЕДИЈАТРИЈА )
(термини наставе, распореди група)

Распоред студената по групама за вежбе можете погледати у информатору предмета овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(распореди група)

Обавештење за студенте који су слушали интерну медицину 1 у школској 2012/13 и нису положили испит можете погледати овде.


ИНТЕРНА МЕДИЦИНА
(распореди група)

Распоред студената по групама за вежбе можете погледати овде.


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ - СТРУЧНА ПРАКСА ( ИНТЕРНА )
(термини наставе, распореди група)

Распоред студената по групама за вежбе можете погледати у информатору предмета овде.


ХИРУРГИЈА 2
(термини наставе, распореди група)

Термине предавања и вежби, распореди група за предавање и вежбе можете погледати у информатору предмета овде.


УРГЕНТНА СТАЊА У МЕДИЦИНИ - СТРУЧНА ПРАКСА ( ХИРУРГИЈА )
(термини наставе, распореди група)

Распоред студената по групама за вежбе можете погледати у информатору предмета овде.


ХИРУРГИЈА - СТРУЧНА ПРАКСА
(термини наставе, групе,кружења, контрола)

Распоред студената по групама за карантин, распоред група и кружења, распоред за контролу и кућни ред карантина за хирургију можете погледати у информатору предмета овде.


НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА - јануарско-фебруарски испитни рок
(предаја индекса)

Предаја индекса:

- за студенте који су слушали наставу у школској 2013/2014. години 12.02.2014 у 8.00 ч. у просторијама Центра за Нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац
- за студенте који су слушали наставу у школској 2012/2013. години и раније 12.02.2014 у 11.00 ч. у просторијама Центра за Нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац


ОБАВЕШТЕЊЕ СТУДЕНТИМА ДРУГЕ ГОДИНЕ
(потпис индекса)

Након уписаних оцена са предмета Физиологија студенти не преузимају индексе.

Студенти преузимају индексе 13.02.2014. године са уписаним оценама из предмета Биохемија и исте преузимају после 12 часова у канцеларији бр. 15 на Институтима Факултета медицинских наука.


ХИРУРГИЈA 1
(потпис индекса)

Студенти који су имају услов за потпис из Хирургије 1 ( параф у индексу од асистента ) потребно је да предају индексе 24. 01. 2014. године у 10. 00 сати на шалтеру Клинике за Хирургију – четврти спрат.

Потписане индексе студенти могу да подигну истог дана у 12. 00 сати на шалтеру Клинике за Хирургију – четврти спрат .
Студент уписује у индекс: 15 ( вежбе ) + 15 – број изостанака са предавања


ПОПРАВНИ МОДУЛСКИ ТЕСТОВИ - ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2
(термини поправних модулских тестова)

Поправни модул 3 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2 одржаће се 03.02.2014. године у 12 часова у Великој сали.


ПАТОЛОШКА ФИЗИОЛОГИЈА
(термини модулских тестова, упис оцена)

Поправни тест за модуле 1. и 2. одржаће се 03.02.2014. у 12.00 у Анатомској сали

Поправни тест за модуле 3. и 4. одржаће се 04.02.2014. у 12.00 у Анатомској сали

Предаја индекса за упис оцена: 07.02.2014. у 9.00 на Институту (Вежбаоница за Патолошку физиологију).


ХУМАНA ГЕНЕТИКA
(термини консултација)

Обавештавају се студенти прве године ИАС Медицине да ће консултације за 4. модулски тест из Хумане генетике бити одржане 22.01. 2014. (среда) у термину од 10.00 до 12.00 у канцеларији број 25.


ПРОМЕНА ТЕРМИНА ЧЕТВРТОГ МОДУЛСКОГ ТЕСТА ИЗ ПАТОЛОШКЕ ФИЗИОЛОГИЈЕ
(термини модулских тестова)

Четврти модулски тест из Патолошке физиологије ће се одржати 15.01.2014. године са почетком у 13 часова.


ПОПРАВНИ МОДУЛСКИ ТЕСТОВИ - ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА
(термини поправних модулских тестова)

- Поправни модул 1 и 2 из предмета ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈЕ одржаће се 24.01.2014. године у 12 часова у просторијама центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац

- Поправни модул 3 и 4 из предмета ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈЕ одржаће се 27.01.2014. године у 12 часова у просторијама центра за ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈУ, КЦ Крагујевац


ПОПРАВНИ МОДУЛСКИ ТЕСТОВИ - НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА
(термини поправних модулских тестова)

- Поправни модул 1 из предмета НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА одржаће се 28.01.2014. године 9 часова у Просторијама центра за Нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац

- Поправни модул 2 и 3 из предмета НУКЛЕАРНА МЕДИЦИНА одржаће се 29.01.2014. године 9 часова у Просторијама центра за Нуклеарну медицину, КЦ Крагујевац


ПОПРАВНИ МОДУЛСКИ ТЕСТОВИ - ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1
(термини поправних модулских тестова)

- Поправни модул 2 и 3 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1 одржаће се 22.01.2014. године у 12часова у Великој сали.

- Поправни модул 1 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 1 одржаће се 23.01.2014. године у 13часова у Анатомској сали.

- Поправни модул 1 и 2 из предмета ИНТЕРНА МЕДИЦИНА 2 одржаће се 31.01.2014. године у 12часова у Амфитеатру.


МОДУЛСКИ ТЕСТОВИ
(промене термина модулских тестова)

- Дерматовенерологија, завршни тест модула 3 одржаће се 24. 12. 2013. године од 20.00-21.30 часова у салама С1, С3

- Дерматовенерологија, завршни тест модула 4 одржаће се 16.01.2014. од 12.00-13.00 часова

- Нуклеарна медицина, завршни тест модула 3 одржаће се 27.12.2013. од 16.30-17.45 часова

- Радиологија, завршни тест модула 3 одржаће се 13.01.2014. од 16.30-17.45 часова

- Интерна медицина 2, завршни тест модула 3 одржаће се 20.01.2014. од 12.00-13.30 часова


ПРИМАРНА ЗДРАВСТВЕНА ЗАШТИТА

Теренске вежбе из Примарне здравствене заштите биће одржане 02.12.2013.год. на Кошутњаку-Водовод Крагујевац, фабрика ѕа прераду воде са почетком по следећем распореду:

прва група-од 11,45 сати
друга група-од 12,45 сати.

Катедра за хигијену и екологију


СПИСАК СТУДЕНАТА III ГОДИНЕ (по групама за вежбе и туторским групама)

Списак студената III године (по групама за вежбе и туторским групама) можете погледати овде.

Студенти треће године којима се додељују тутори:
1. Ђикановић Ленка 2005/165 - XVI туторска група – Проф. др Јанко Ђурић


СПИСАК СТУДЕНАТА IV ГОДИНЕ (по групама за вежбе и туторским групама)

Списак студената IV године (по групама за вежбе и туторским групама) можете погледати овде.

Распоред група за вежбе студената четврте године за предмет Интерна медицина 2 x можете погледати овде.

Распоред група за вежбе студената четврте године за предмете Интерна медицина 2 и Дерматовенерологија можете погледати овде.

Распоред група за вежбе студената четврте године за предмете Радиологија и Нуклеарна медицина можете погледати овде.

Студенти четврте године којима се додељују тутори:
1. Павловић Иван 134/99 - XV туторска група – Доц. др Иван Јовановић


СПИСАК СТУДЕНАТА I ГОДИНЕ (по групама за вежбе и туторским групама)

Списак студената I године (по туторским групама) и термине првог састанка са туторима можете погледати овде.

Списак студената I године (по групама за вежбе и туторским групама) можете погледати овде.
Студенти I године којима се додељују тутори:
1. Фахрудин Беловођанин 98/2013 - XVI туторска група – Проф. др Јанко Ђурић


ХИРУРГИЈА 1

Списак студената по групама за вежбе можете погледати овде.

Списак студената по групама за предавања - I групе (Понедељак од 13. 45 до 17. 45 сати Осми спрат КЦ Крагујевац) можете погледати овде.

Списак студената по групама за предавања - II групе (Среда од 07. 45 до 11. 45 сати Осми спрат КЦ Крагујевац) можете погледати овде.


МЕДИЦИНА РАДА

Распоред предавања по групама

13:45-14:30 I- група са списка за вежбе XI семестар: 3. 4. 5. 8. 12. 14. 15.
15:00-15:45 II- група са списка за вежбе XI семестар: 1. 2. 6. 7. 9. 10. 13.

Распоред вежби по групама- само за четвртак 3.10.2013.

Сваког четвртка- жуте сале 39-41

16:00-17:30- 3. група (соба 41)- Проф. Милосављевић
4. 8. група (собе 39 и 40) - Проф.Игњатовић

17:35-19:05 – 10. група (соба 41)- Проф. Милосављевић
11. група (соба 39) –Проф.Игњатовић

19:10-20:40 – 9. група (соба 41)- Проф. Милосављевић
13. група (соба 39) –Проф.Игњатовић

Сваког петка

Мед. фак. жуте салa 39.
Проф. Милосављевић

8:00-9:30 ---- 5. група
9:35- 11:10 ---- 1. група
11:15-12:45 ---- 6. група
12:50-14:20 ---- 14. група

Застава-Завод за медицину рада велика сала
Проф. Игњатовић

8:00-9:30 ---- 2. група
9:35- 11:10 ---- 15. група
11:15-12:45 ---- 7. група
12:50-14:20 ---- 12. група

* предавања и вежбе од 21. новембра и 19. децембра (дани славе) биће унапред одрађена 14. новембра и 12. децембра.


МЕДИЦИНСКА СТАТИСТИКА И ИНФОРМАТИКА

Распоред за вежбе по групама

Четвртак
08:10-08:55 - групе 10. и 11.
09:00-09:45 - групе 1. и 2.
09:50-10:40 - групе 6. и 7.
10:45-11:30 - групе 9. и 13.
11:35-12:20 - групе 14. и 15.
12:25-13:10 - групе 8. и 12.
14:35-15:20 - групе 3. и 4.
15:25-16:10 - групе 5.

Распоред важи само за прву недељу наставе, односно за четвртак 03.10.2013. године.


СПИСАК СТУДЕНАТА V ГОДИНЕ (по групама за предавања и вежбе )

Списак студената V године (по групама за вежбе ) можете погледати овде.

НАПОМЕНА:

I група за предавања од редног броја 1 до 92.

II група за предавања од редног броја 93


СПИСАК СТУДЕНАТА VI ГОДИНЕ (по групама за предавања и вежбе )

Списак студената VI године (по групама за вежбе ) можете погледати овде.

НАПОМЕНА:

I група за предавања од редног броја 1 до 86.

II група за предавања од редног броја 87


ИНФОРМАТОРИ ПРЕДМЕТА

Информаторе (семестралне водиче за студенте) предмета школске 2013/2014 године можете погледати овде.


СПИСАК СТУДЕНАТА II ГОДИНЕ (по групама за вежбе и туторским групама)

Списак студената II године (по групама за вежбе и туторским групама) можете погледати овде.

Студенти II године којима се додељују тутори:
1. Матовић Теодора 92/2013 – XII туторска група – проф. др Марина Петровић
2. Плојовић Садин 94/2013 – VI туторска група – проф. др Алексадар Ђукић


РАСПОРЕД ГРУПА ЗА КАРАНТИН

Распоред група за карантин – стручна пракса из интерне медицине - седми семестар можете погледати овде.



Остале информације можете погледати у АРХИВИ ВЕСТИ овде.