Тренутно сте на:
 
Интегрисане академске
  студије медицине
 

АКАДЕМСКИ
календар


   Повезани садржаји :

 
Огласна табла
Календар наставе
О студијама
План и програм студија
Информатори предмета
Катедре
Наставници
Распоред наставе
Предавања
Контакт
 

Навигација:
 
Почетна страна
 


 
ИНФОРМАЦИЈЕ
ИЗ СТУДЕНТСКЕ СЛУЖБЕ

ИНФОРМАЦИЈЕТЕРМИНИ
предавања, вежби,
консултација, надокнада
РАСПОРЕДИ
испита,
колоквијума
РЕЗУЛТАТИ
испита, тестова
АРХИВА




ТЕРМИНИ ИСПИТНИХ РОКОВА ШКОЛСКЕ 2017. године

 заказани термини по годинама студија
ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК
ДЕЦЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК
НОВЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК
ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК
СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК







ТЕРМИНИ ТЕСТОВА ЗАДРЖАНОГ ЗНАЊА ШКОЛСКЕ 2017. године

 заказани термини из предмета по блоковима студија
 

Студенти који не изађу на тестове не могу да овере семестар,
мораће накнадно да полажу уз плаћање надокнаде.



ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2018.
 
 

ХИРУРГИЈА 2
(јануарски испитни рок 2018.)

Практични испит:
Проф. др Дејан Вуловић (19.01.2018. у 09:00, Центар за пластичну и реконструктивну хирургију)
1. Туцовић Милена
2. Ђаволовић Јована
3. Јовановић Ненад
4. Стокрп Филип

Доц. др Александар Матић (16.01.2018. у 09:00, Клиника за ортопедију и трауматологију)
1. Костић Теодора
2. Станковић Неда
3. Корасић Нада
4. Ђорић Јелена

Асс. др сц. мед. Александар Цветковић (16.01.2018. 09:00, Клиника за хирургију)
1. Никодијевић Микица
2. Мирковић Марко
3. Перић Милош
4. Божовић Наталија

Усмени испит
Комисија 2:
Проф. др Дејан Вуловић, председник испитне комисије
Доц. др Александар Матић, члан
Асс. др сц. мед. Александар Цветковић, члан

Термин усменог испита: 23.01.2018. у 10:00 (Клиника за хирургију, 4. спрат)
1. Туцовић Милена
2. Ђаволовић Јована
3. Јовановић Ненад
4. Стокрп Филип
5. Костић Теодора
6. Станковић Неда
7. Корасић Нада
8. Ђорић Јелена
9. Никодијевић Микица
10. Мирковић Марко
11. Перић Милош
12. Божовић Наталија


ХИРУРГИЈА 2
(јануарски испитни рок 2018.)

Практични испит:
Проф. др Бранко Ристић (22.01.2018. у 09:00, Клиника за ортопедију и трауматологију)
1. Васојевић Јелена
2. Станковић Немања
3. Бошковић Јовица

Проф. др Мирослав Стојадиновић (29.01.2018. у 09:00, Центар за урологију)
1. Минић Јелена
2. Тодосијевић Милош
3. Трнавац Милош
4. Лазаревић Тамара

Др Милан Пауновић (18.02.2018. 08:30, Клиника за дечју хирургију)
1. Ратка Замуда
2. Савић Михајло
3. Васић Данијела
4. Ђорић Милица

Усмени испит:
Комисија 1:
Проф. др Бранко Ристић, председник испитне комисије
Проф. др Мирослав Стојадиновић, члан
Др Милан Пауновић, члан

Термин усменог испита: 02.02.2018. у 10:00, Клиника за ортопедију и трауматологију (5.спрат)
1. Васојевић Јелена
2. Станковић Немања
3. Бошковић Јовица
4. Минић Јелена
5. Тодосијевић Милош
6. Трнавац Милош
7. Лазаревић Тамара
8. Ратка Замуда
9. Савић Михајло
10. Васић Данијела
11. Ђорић Милица


ХИРУРГИЈА 2 - по старом програму
(јануарски испитни рок 2018.)

Практични испит:
Др М. Пауновић
1. Марија Младеновић
2. Марија Панић

Усмени испит
Комисија 1:
Проф. др Бранко Ристић, председник испитне комисије
Проф. др Мирослав Стојадиновић, члан
Др Милан Пауновић, члан

Термин усменог испита: 02.02.2018. у 09:00, Клиника за ортопедију и трауматологију (5.спрат)
1. Марија Младеновић
2. Марија Панић


ХИРУРГИЈА 1 - по старом програму
(децембарски испитни рок 2017)

11.12.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

12.12.2017. термин 09.00
Практични испит на 4.спрату КЦ

12.12.2017. термин 08.30
Извлачење комисија за усмени испит на 4.спрату КЦ

14.12-2017. Термин 10.00-13.00- зелена сала-Усмени испит

15.12.2017. термин 10.00-18.00 Мала сала-Усмени испит


ХИРУРГИЈА 2 - по старом програму
(децембарски испитни рок 2017)

18.12.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

19.12.2017. термин 08.30
Распоред полагања практичног и усменог испита на 4.спрату КЦ.

21.12.2017. термин 11.00-14.00-Анатомска сала-усмени испит


ХИРУРГИЈА - по старом програму
(децембарски испитни рок 2017)

25.12.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

26.12.2017. термин 09.00
Практични испит на 4.спрату КЦ

26.12.2015.2017. термин 08.30
Извлачење комисија за усмени испит на 4.спрату КЦ

27.12.2017. термин 10.00-18.00- Дисекциона сала бр 2-усмени испит


ХИРУРГИЈА 1 - по старом програму
(новембарски испитни рок 2017)

06.11.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

07.11.2017. термин 09.00
Практични испит на 4.спрату КЦ

07.11.2017. термин 08.30
Извлачење комисија за усмени испит на 4.спрату КЦ

09.11-2017. Термин 10.00-13.00- зелена сала-Усмени испит
10.11.2017. термин 10.00-18.00 мала сала-Усмени испиз
13.11.2017. од 09:00 - 11:00- Рачунарска учионица-усмени испит
13.11.2017. од 15:05 - 17:55 Дисекциона сала бр 2-усмени испит


ХИРУРГИЈА 2 - по старом програму
(новембарски испитни рок 2017)

13.11.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

14.11.2017. термин 08.30
Распоред полагања практичног и усменог испита на 4.спрату КЦ.

16.11.2017. термин 12.00-14.00-Мала сала-усмени испит


ХИРУРГИЈА - по старом програму
(новембарски испитни рок 2017)

20.11.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

21.11.2017. термин 09.00
Практични испит на 4.спрату КЦ

21.11.2015.2017. термин 08.30
Извлачење комисија за усмени испит на 4.спрату КЦ

22.11.2017. термин 11.00-18.00- Анатомска сала-усмени испит


ХИРУРГИЈА 1 - по старом програму
(октобарски испитни рок 2017)

09.10.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

10.10.2017. термин 09.00
Практични испит на 4.спрату КЦ

10.10.2017. термин 08.30
Извлачење комисија за усмени испит на 4.спрату КЦ
12.10.2017. термин 10.00-13.00-Зелена сала-усмени испит
12.10.2017. термин 15.00-19.00- Анатомска сала-усмени испит
13.10.2017. термин 10.00-18.00-Плава сала-усмени испит
16.10.2017. термин 09.00-14.00-дисекциона сала бр 2-усмени испит


ХИРУРГИЈА 2 - по старом програму
(октобарски испитни рок 2017)

16.10.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ

17.10.2017. термин 08.30
Распоред полагања практичног и усменог испита на 4.спрату КЦ.

19.10.2017. термин 11.00-14.00-Анатомска сала-усмени испит


ХИРУРГИЈА 1 (по новом програму)
(септембарски испитни рок)

01.09.2017. термин 11:10 - 13:10
Полагање поправне активности на настави и поправних модулских тестова – Амфитеатар

04.09.2017. термин 08.30
Распоред полагања практичног и усменог испита на 4.спрату КЦ.


ХИРУРГИЈА 1 (по старом програму)
(септембарски испитни рок)

01.09.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ (потврдити излазак на тест остављањем индекса или цедуље са написаним именом, презименом и бројем индекса најкасније у четвртак 31.08.2017. до 13.00 на шалтеру на 4.спрату)

04.09.2017. термин 09.00
Практични испит на 4.спрату КЦ

04.09.2017. термин 08.30
Извлачење комисија за усмени испит на 4.спрату КЦ

Након извлачења комисија биће објављен распоред полагања усменог испита по комисијама.


ХИРУРГИЈА 2 (по новом програму)
(септембарски испитни рок)

04.09.2017. термин 13.20-15.20.
Полагање поправне активности на настави и поправних модулских тестова – Велика сала

05.09.2017. термин 08.30
Распоред полагања практичног и усменог испита на 4.спрату КЦ.


ХИРУРГИЈА 2 (по старом програму)
(септембарски испитни рок 2017)

04.09.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ (потврдити излазак на тест остављањем индекса или цедуље са написаним именом, презименом и бројем индекса најкасније у петак 01.09.2017. до 13.00 на шалтеру на 4.спрату)

05.09.2017. термин 08.30
Распоред полагања практичног и усменог испита на 4.спрату КЦ.


ХИРУРГИЈА стручна пракса
(септембарски испитни рок)

07.09.2017. термин 11.10 -12.10
Тест на ФМН-Мала сала


ХИРУРГИЈА (по старом програму)
(септембарски испитни рок 2017)

05.09.2017. термин 13.00
Тест на 4.спрату КЦ. (потврдити излазак на тест остављањем индекса или цедуље са написаним именом, презименом и бројем индекса најкасније у понедељак 04.09.2017. до 13.00 на шалтеру на 4.спрату)

06.09.2017. термин 09.00
Практични испит на 4.спрату КЦ

06.09.2017. термин 08.30
Извлачење комисија за усмени испит на 4.спрату КЦ